Sukienki na wesele – jak wybrać?

Sukienki na wesele – jak wybrać?

Ceremonia ślubna jest najistotniejsza dla Pary Młodej oraz ich rodziców, jednak goście także powinni pokazać się elegancko. Suknie na wesele powinny być na tyle eleganckie oraz skromne jednocześnie, by móc wykazać się w kościele oraz na parkiecie. Sukienki na wesele nie powinny być ciemne, ani białe, ponieważ biel zajęta jest dla najważniejszej osoby w tymże dniu, natomiast my nie powinnyśmy z nią walczyć. Więc musimy wiedzieć, czym należy się kierować, gdy wybieramy sukienki na wesele.

Jak wybrać typ sukienek ślubnych do pory roku?

Wybierając suknię, należy pomyśleć, w której porze roku będzie ona stosowana. Wesele w chłodnym styczniu może wymagać innej kreacji aniżeli wesele w gorącym lipcu. Weselne sukienki także powinny być dopasowane do wymogów powietrznych. Latem doskonale sprawdzą się suknie z odkrytymi ramionami, jakie umożliwią chłód, natomiast dodatkowo pozwalają pokazać ładną opaleniznę. Z kolei suknie z długim rękawem będą doskonałym wyjściem podczas chłodniejszych dni. Umożliwią ciepło i komfort oraz wygodę np. podczas ślubu w chłodnym kościele.

Ubierz się zgodnie z dress codem!

Zdarza się, iż państwo młodzi w zaproszeniu charakteryzują, jaki strój będzie obowiązywał podczas ich uroczystości. Niejednokrotnie zastrzeżenie takie dotyczy stylu ubioru, jaki określa się black tie. Znaczy to, iż wesele będzie niezwykle wystawne – zbliżone do uroczystej gali. Na takiej zabawie panowie niejednokrotnie pojawiają się nie jedynie w garniturach, jednak także smokingach. Z kolei kobiety mogą pozwolić sobie na suknie balowe (sukienki wieczorowe).

W której sukni na wesele będzie nam do twarzy

Dobór suknie to połowa sukcesu. Inna połowa to wybranie do niej dobrych akcesoriów. Co oraz jak zestawiać, aby rezultatem była modna oraz elegancka ślubna stylizacja? Na przykład do sukni w intensywnym odcieniu (czerń, grafit, granat, intensywna zieleń oraz czekoladowy brąz) wybieramy akcesoria (torebkę, buty, broszkę czy szal) w jasnym odcieniu. Najlepiej będzie wyglądał zestaw, w jakim wszelkie dodatki będą miały jednakowy kolorystyczny mianownik, np. kobalt, odcień czerwony, pomarańczowy czy purpurowy. https://butiklalala.pl/sukienki-na-wesele

20